MF SR – Postup

Postup internetového testovania BOZP/OPP:

  1. Zamestnanec sa prihlási na internetovej stránke https://www.stolamedplus.sk/registracia-uzivatela-mf-sr/, kde je potrebné zadať heslo: bozpMFSR2021.
  2. Počas registrácie zadajte svoju služobnú emailovú adresu a zvoľte si heslo (neskôr Vám umožní pokračovať v teste z miesta, v ktorom ste ho museli prerušiť).
  3. Po úspešnej registrácii je zamestnanec automaticky presmerovaný na stránku s materiálmi k preštudovaniu (základný študijný materiál je tiež v prílohe tohto mailu). Následne zamestnanec klikne na tlačidlo „Začať test“ a absolvuje samotný test (nemalo by Vám to zabrať viac ako 20 minút)
  4. !!! V prípade, že ste sa už registrovali skôr a test chcete spraviť dodatočne, treba pokračovať na prihlásenie cez tento link: https://www.stolamedplus.sk/prihlasenie-uzivatela-mf-sr/
  5. Po skončení testu v prípade, že bol test úspešný sa zobrazí správa, že test bol úspešne absolvovaný a do Vašej emailovej schránky dostanete správu „Vaše výsledky z online školenia BOZP“.
  6. Pri nedostatočnom počte správnych odpovedí sa musí test opakovať. V prípade, že je vypracovávanie testu nutné prerušiť (napr. telefonát a pod.)  je možné v teste pokračovať v mieste, kde bol prerušený.